21.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı!

Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı!

Asus‘un Haziran ayında Computex 2016′da tanıttığı Zenfone 3 ailesinin Türkiye çıkış tarihi ve ürünlerin fiyatları merak konusu.

Bu haberi ilk yaptığımız Haziran ayında, Asus Türkiye‘den Bora Aras ile konuşmuş, röportajımızda Asus Zenfone 3 çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili bilgileri direkt kendisinden almıştık.

Ekim ayının ortalarında çıkmasını beklediğimiz Zenfone 3 modelleri, Türkiye için biraz daha gecikecek gibi gözüküyor.

Zenfone 3 Elimizde! 6 GB RAM’li Zenfone 3 Deluxe Ön İnceleme ASUS ZenFone 3 çıkış tarihi

Asus’un Türkiye’de Zenfone 3 ile ilgili henüz basına ulaşan bir lansman davetiyesi olmadı. Genellikle bu tip davetler 1 hafta 10 gün öncesinden yollanmaya başlar. Zaten Ekim ayının ortasına geldiğimiz bugünlerde, hala lansman ile bilgilerin gelmemesi, Ekim ayını ıskaladığını ortaya çıkartıyor.

Asus‘a yakın kaynaklardan aldığımız bilgilere göre Kasım ve belki düşük bir ihtimal olsa da Zenfone 3‘lerin satışa sunulmasının Aralık ayını bulabileceği konuşuluyor.

ASUS ZenFone 3 türkiye fiyatı (tahmini)

Zenfone 3 modelleriyle ilgili bir diğer merak edilen konu ise tabii ki fiyat. Şu anda sadece yurtdışı fiyatlarının açıklandığı ZenFone 3 modelleri, Bora Aras’ın Haziran ayına göre verdiği bilgilere göre tahminen ZenFone 3 Deluxe 2300-2500 TL bandında olacak. Tabii bizim röportajı yaptığımız Haziran ayından günümüze yaşananları ve ülkemizde değişenleri düşündüğümüzde, fiyatlar daha da yükselebilir.

Artan dolar kuru, TRT bandrolü ve bazı vergilerdeki artışlar, ülkede yapılan zamlar, telefonların fiyatını özellikle Deluxe modelde 2700 TL seviyelerine yaklaştırabilir. Tabii bunlar sadece birer tahmin.

Haziran ayındaki röportajımız

Computex 2016′da ASUS Türkiye Müdürü Bora Aras ile bir röportaj gerçekleştirmiştik. O röportajı da izlemediyseniz, güncellediğimiz haberdeki değişiklikleri göz önünde bulundurarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

:: ZenFone 3’ün tahmini çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/zenfone-3-turkiye-cikis-tarihi-ve-fiyati-72044

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar Betül dedi ki:

    Elinize sağlık , güzel haber

BİR YORUM YAZ