10.08.2022 - Malatya Siyaset Portalı

2022 yılı Kurban Bayramı İstişare Toplantısı Büyükşehir Belediyesi Fırat Toplantı Salonunda yapıldı.

2022 yılı Kurban Bayramı İstişare Toplantısı Büyükşehir Belediyesi Fırat Toplantı Salonunda yapıldı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÖNCÜLÜĞÜNDE

KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl Kurban Bayramı öncesinde, alınacak tedbirler ile ilgili olarak düzenlenen istişare toplantılarından, 2022 yılı Kurban Bayramı İstişare Toplantısı Büyükşehir Belediyesi Fırat Toplantı Salonunda yapıldı.

Kurban Bayramı öncesi ve Kurban Bayramı süresince vatandaşların huzur içerisinde Bayramlarını idrak etmeleri için önceden alınacak tedbirlerin görüşülmesi amacıyla Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Battalgazi ve Yeşilyurt Belediyelerinin ilgili birim temsilcilerinin katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

Yapılan toplantıda bir konuşma yapan Malatya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hanifi Acar 2022 yılı Kurban Bayramı’nın şimdiden hayırlı olması temennisinde bulunarak, “2022 yılı kurban hizmetleri için yapılması gereken iş ve işlemleri görüşmek üzere iki merkez ilçe belediyemizin ve diğer yetkililerin katılımı ile bir araya geldik. Kesimlerin nasıl olacağını, nerde konuşlandırılacağını ve yapılacak hizmetler ile alınacak tedbirler konusunda koordinasyon toplantısını gerçekleştiriyoruz. Herkesin görevleri belirlenecek. İnşallah Malatya’mızda hiçbir sıkıntıya mahal vermeden güzel, ferah ve huzurlu bir şekilde bayramımızı yaşamayı ve kurbanlarımızı kesmeyi sağlayabilmek adına büyükşehir belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevi idrak edeceğiz. Hemşerilerimiz de huzur içinde kurbanlarını kesip, bayramlarını yaşayacaktır. Şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Acar’ın konuşmasının ardından, toplantıya katılan ilgili birim temsilcileri tarafından Bayram öncesi alınacak tedbirler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Reklam

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:

Malatya Siyaset Haber

Malatya Siyaset Arenası