19.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Allah’ın yasası anayasamız olmadığı sürece eski devlet yada yeni devlet bizim nazarımızda pekte bir anlam ifade etmemektedir.

Allah’ın yasası anayasamız olmadığı sürece eski devlet yada yeni devlet bizim nazarımızda pekte bir anlam ifade etmemektedir.

Yeni Anayasa Allah’ın yasası olması gerekiyor

Ak Parti Eski MKYK üyesi Ayhan Oğan’ın katıldığı tv programında kullandığı ‘’Yeni bir devlet kuruyoruz. Beğenin beğenmeyin, Lideri’de Recep Tayip Erdoğan sözlerini kullanmıştı. Yeni devlet tartışmasına destek Geçen yeni devlet kuruluyor tartışması yaşanıyor, biz Anadolu Selçuklu Ocakları olarak net olarak ifade edelim Allah’ın yasası ana yasamız olmadığı sürece eski devlet yada yeni devlet bizim nazarımızda pekte bir anlam ifade etmemektedir.

Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Ayetullah Geçen Dernek binasından basın açıklaması düzenlendi. tabi bizi kuvayi milli sınırlarına mahkum etmek isteyenler, onun akabinde sadece 785 bin metre kareye sınıra hapis etmeye çalışanları bu da yetmediği gibi güneydoğu Anadolu bölgesi ilgili fantezi üretenler büyük bir yanlığı içindedirler şimdi yeni devlet kurulma aşamasıyla alakalı bu söylemlerinin ne kadar tutarsız olduğunu ifade etmek isteriz yeni devletle alakalı yasanın Allah’ın yasası olmasını gerektiğini ifade ediyoruz 16 Nisan’da referandum oldu sonra bizimle alakalı yeniden Türk İslam alemin ve ümmet-i Muhammed’in öncülüğünü liderliğini yapacak öncü Türkiye’nin ortaya çıkması gerekiyor sadece sınırlarımızı değil sınırlarımız dışında ‘da bize ata toprağı olan yerleri kendi topraklarımıza katmamız gerekmektedir, bizler yeni devlet sistemi kurulacaksa devlet yeniden dizayn edilecekse ahlaki terörünün biran önce bertaraf edilmesi gerekmektedir.

Lozan barış anlaşmasının yeniden bertaraf edilmesi gerekmektedir bir daha gündem getirilmeden yok edilmesi gerekmektedir bizim ata topraklarımız olan yerleri tekrar almamız ve sınırlarımıza katmamız gerekiyor şeklinde konuştu.

Kaynak : Basın Bülteni

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ