19.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Başkan Kamil Göksu ; Malatya Tanıtım Günleri Amacına Ulaştı

Başkan Kamil Göksu ; Malatya Tanıtım Günleri Amacına Ulaştı

MASTÖB Ankara ve Ankara Malatyaspor’lular Derneği Başkanı Kamil Göksu , Ankara’da düzenlenen Malatya Tanıtım Günlerinde Evkur Yeni Malatyaspor Standı Yoğun İlgi Gördü.

Başkan Kamil Göksu ; Malatya Tanıtım Günleri Amacına Ulaştı

12-13-14-15 Ekim tarihleri arasında AKM Ankara Atatürk Kültür Merkezinde Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir belediyesi tarafından düzenlenen Malatya Günleri yoğun ilgi gördü.

Malatya ürünlerinin yöresel yemeklerinin satışlarının yapıldığı stantların yanında Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi ,tüm ilçe kaymakamlıkları ,tüm ilçe belediye başkanlıkları stantlarının yanında E.Y.Malatyaspor stantı da vardı.

E.Y.Malatyaspor standı Kulübün lisanslı ürünlerinin satıldığı bir stant olması nedeniyle çok renkli ve en yoğun ilginin olduğu bir standı.

MASTÖB Ankara ve Ankara Malatyaspor’lular Derneği Başkanı Kamil Göksu , Ankara’da düzenlenen Malatya Ankara Günleri Başarıyla tamamlanmış olup tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum

MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu yaptığı açıklamada şunlara değindi;

E.Y.Malatyaspor standının oluşması ve kısa sürede düzenlenmesi için Ankara Malatyaspor’lular derneğiyle birlikte büyük çaba göstererek ürünlerin satışa sunulması nı sağladık. E.Y.Malatyaspor Store tarihinde ilk defa açılmış olmasına rağmen çok büyük ilgi gördük. Tabi eksiklilerimiz hatalarımız olabilir standın büyüklüğünü ,dizayn şeklini yeterli görmeye biliriz ama bunlara takılmayıp Malatyaspor’un ve ürünlerinin tanıtılmasını sağladık bunun yanında dört parti gelen ürünlerimizin tamamına yakınını sattık ve kulübümüze gelir sağladık. Bu bir deneyim oldu ilk önce ilgi görüp görmeyeceğimiz noktasında tereddütlerimiz vardı ama gördük ki hemşerilerimiz takımlarına sahip çıkıyor. İlk gün standımızda başkanımız Adil Gevrek imzalı forma satışlarına başladık çok yoğun ilgi oldu izdiham yaşandı. Daha sonra Bakanımız sayın Bülent Tüfenkçi’nin de imzaladığı formalar kapış kapış oldu.

Ben burada  E.Y.Malatyaspor ürünlerinden alarak takımlarına destek olan Tüm ilçe Belediye Başkanlarımıza, beni kırmayarak gelip forma vs ürünlerden alan arkadaşlarıma ,iş adamlarımıza ,eş ve dostlarımıza ankara’da yaşayan tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Malatyaspor’umuz galip geldiğinde milyonlarca Malatyalının sevincine katkı sağlıyor o yüzden diyorum ki bu şehrin bana göre tek ortak paydası malatyaspor’dur. Malatyaspor’a hizmet en şerefli en kutsal hizmetlerden biridir. Bizlerde MASTÖB ve Ankara Malatyaspor’lular Derneği olarak böyle bir hizmeti yapıp kulübümüze bir nebzede olsa katkı sağladık. Yönetim kurulumuza ,kadın kollarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Dört gün gece geç saatlere kadar büyük bir özveriyle emek verdiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ