29.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Beş yılda ilçemizi, bütçemizi büyüttük

Beş yılda ilçemizi, bütçemizi büyüttük

“Beş yılda ilçemizi büyüttük”

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’ta her alanda önemli çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, “Beş yılda ilçemizi, bütçemizi büyüttük” dedi.

 

Mehmet Çınar, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

 

Seçim çalışmaları kapsamında Yeni İlçe Garajı esnaflarını ziyaret eden Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, esnaf ve vatandaşlarla uzun süre sohbet etti. Çınar, ziyaretle ilgili, “Yeşilyurt Belediyemiz ekipleri ve teşkilatımızla birlikte Yeni İlçe Terminalimizdeki esnaflarımızla istişarede bulunduk. Sanayi esnafımızı ziyaret edip hayırlı işler dileğinde bulunduk. Tüm esnafımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, sivil toplum kuruluşlarını ziyareti kapsamında ise Türkiye Yardım Sevenler Derneği Malatya Şube Başkanı Emine Taşçı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

 

Ziyarette konuşan Türkiye Yardım Sevenler Derneği Malatya Şube Başkanı Emine Taşçı, “Türkiye’nin ilk sivil toplum kuruluşu biziz. 1928 yılında kurulan ve başında Türkiye’si olan tek derneğiz. 147 şubemiz var ve bizde Malatya şubesi olarak görev yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar ise Malatya’nın en büyük ilçesi olan Yeşilyurt’a hizmet ettiklerini dile getirdi.

 

Çınar, beş yıllık süreçte Yeşilyurt’a çok büyük hizmetler yaptıklarını kaydederek, “Her alanda büyük çalışmalar ortaya koyduk. hizmet belediyeciliğinden kültür belediyeciliğine, sosyal belediyecilikten fiziksel ve çevreci belediyeciliğe kadar her alanda ilçemize çok büyük katkılar sunduk. Beş yılda ilçemizi yüzde yirmi büyüttük. Bütçemiz büyüdü. Çalışan sayısını artırdık. Her alanda marka ilçe olma adayı haline de getirdik” dedi.

 

Yeni dönemde de Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı olarak gösterildiğini ifade eden Çınar, “Yeni umutlarla, büyük hayallerle, başarılarla inşallah 31 Mart’ta rekor bir oy ile Yeşilyurt’u ülkemizde en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Yereldeki elimizi güçlü tutacağız ve genelden de bölgemize daha fazla yatırım almak için rekor oy oranını kullanacağız” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ