fbpx
29.02.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Çınar, “31 Mart’ta sandıklardan rekor bir oy ile çıkacağız” ifadesini kullandı.

Çınar, “31 Mart’ta sandıklardan rekor bir oy ile çıkacağız” ifadesini kullandı.

“31 Mart’ta Yeşilyurt’ta yeni bir destan yazacağız ve sandıktan zaferle çıkacağız”

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri, başta ülkemizin olmak üzere kentimizin ve ilçemizin kalkınması ve büyümesi adına büyük önem taşımaktadır. 31 Mart’ta Yeşilyurt’ta yeni bir destan yazacağız ve sandıktan zaferle çıkacağız” dedi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Çınar, Çukurdere ve Özal Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mehmet Çınar ilk olarak Çukurdere Mahallesi’nde gerçekleştirilen mahalle toplantısına katıldı. Burada konuşan Çınar, “31 Mart’ta sandıklardan rekor bir oy ile çıkacağız” ifadesini kullandı.

Yeşilyurt’un geride kalan beş yılda büyük bir gelişim ve büyüme sağladığını anlatan Çınar, birçok alanda rekor kırıp, ödüller alan Yeşilyurt’un marka ilçe olduğunu kaydetti.

Çınar, Türkiye’nin milli birlik ve beraberliğinin teminatı olan Cumhur İttifakı’nın Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı olmasının kendisi için büyük bir şeref ve onur olduğunu ifade ederek, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri, başta ülkemizin olmak üzere kentimizin ve ilçemizin kalkınması ve büyümesi adına büyük önem taşımaktadır. Kadim bir medeniyeti içinde barındıran güzel ilçemizin tarihi ve geleneksel değerlerini AK Belediyecilik anlayışı ile geleceğe taşıyacağız, bunun sözünü veriyoruz. AK Parti hizmetlerinin öznesi insan, yüklemi ise adalettir. Malatyalı hemşerilerimizin bütün seçimlerde olduğu gibi önümüzdeki yerel seçimlerde de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ülkemiz için büyük önem taşıyan Cumhur İttifakına sonuna kadar sahip çıkıp, destek vereceğinden asla şüphe duymuyoruz. Biz gönüllere dokunmaya devam edeceğimiz için bu göreve talip olduk. Allah’ın izniyle bu görev bize nasip olursa, gönül belediyeciliğini ilçemizin her noktasında hakim olmasına devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar daha sonra Özal Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Meşalelerle ve sloganlarla karşılanan Çınar, buradaki konuşmasında, “31 Mart’ta Yeşilyurt’ta yeni bir destan yazacağız ve sandıktan zaferle çıkacağız” dedi.

2014’te kurucuları arasında yer aldıkları büyük Yeşilyurt’u beş yılda her alanda geliştirip, ileriye taşıdıklarını kaydeden Çınar, “Biz, ‘Tevazu, Samimiyet ve Gayret’ düsturuyla yola çıktık. Beş yıllık süreçte gerek insan odaklı fiziki yatırımlar gerekse de ‘Gönül Belediyeciliği’ hizmetlerimizle Yeşilyurt’umuzu her alanda geliştirirken, sosyal sorumluluk projelerimizle çalınmadık kapı, elini sıkmadığımız tek bir hemşerimiz kalmadı. Hemşerilerimiz 31 Mart’ta bize yetki verirse Yeşilyurt’umuzu bütün alanlarda kalkındırma, büyütme sözü veriyoruz. Bugüne kadar yaptıklarımız ortada, hizmetlerimizin karşılığında gördüğümüz yakın ilgi ve alaka ortada. AK Parti söz verirse yapar, bunu en iyi milletimiz biliyor. Beş yılda ne söz verdiysek fazlasını yaptık. Dün olduğu gibi bugün ve yarında her faaliyetimizi halkımızın gözü önünde, her türlü bilgiye, belgeye erişimin açık olduğu bir yöntemle yürüteceğiz. Belediyemizde hakka, adalete, maşeri vicdana, hukuka uygun davranma anlayışımızı sürdüreceğiz. Devletimizin tek bir kuruşun heba olmaması adına bugüne kadar gösterdiğimiz hassasiyete önem vereceğiz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap veren projelerimizin sayısını artırıp, kadim bir medeniyet olgusuna sahip Yeşilyurt’umuzu halkımızla el ele verip geleceğe taşıyacağız. Memleket işi gönül işidir, biz bu millete sevdalıyız, aşk ve sevdayla hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ