29.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Doğanşehir Belediyesi’nde Devir Teslim Töreni: Mehmet Bayram Mazbatasını Aldı

Doğanşehir Belediyesi’nde Devir Teslim Töreni: Mehmet Bayram Mazbatasını Aldı

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri sonucunda Doğanşehir Belediye Başkanı seçilen Mehmet Bayram, İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldıktan sonra belediyede düzenlenen devir teslim törenine katıldı. Görevi önceki dönem Belediye Başkanı Durali Zelyurt’tan devralan Bayram, yoğun ve coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.
Törende konuşan CHP Malatya İl Başkanı Barış Yıldız, Doğanşehir’i partilerine kazandıran herkese teşekkür ederek, Başkan Bayram’a başarılar diledi.
Belediye Başkanı Mehmet Bayram ise yaptığı konuşmada, seçim sonuçlarının demokrasi ve Doğanşehir halkının iradesinin bir göstergesi olduğunu vurguladı. Herkesin başkanı olacağını belirten Bayram, ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden tüm Doğanşehir’e hizmet edeceğini ifade etti. Vatandaşın hakkını gözeteceklerini, her zaman sahada olacaklarını ve belediyenin kapılarının halka açık olacağını söyledi.
Doğanşehir’i ayağa kaldırmanın boynunun borcu olduğunu belirten Bayram, çiftçisinden esnafına, genç yaşlı tüm vatandaşlara en iyi hizmeti sunacaklarını dile getirdi. Seçim öncesi paylaştıkları projeleri acil eylem planı ile hayata geçireceklerini ve Doğanşehir’in canlılığını artıracaklarını ifade etti.
Malatya Milletvekili Veli Ağbaba da Başkan Bayram’ı tebrik ederek başarılar diledi. Doğanşehir’in yanında olduğunu belirten Ağbaba, Doğanşehir’i tarım ve turizmin önemli merkezlerinden biri yapacaklarını söyledi. Ne gerekiyorsa yapacağını ve Doğanşehir’in önünü açacağını ifade etti.
Tören, Başkan Bayram’ın görevi devralması ve vatandaşlarla bir araya gelmesiyle sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ