20.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Hekimhan ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan Güzelyurt’ta asfalt çalışmalarını tamamladı.

Hekimhan ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan Güzelyurt’ta asfalt çalışmalarını tamamladı.

BÜYÜKŞEHİRDEN GÜZELYURT’A

7 KİLOMETRELİK ASFALT ÇALIŞMASI

Malatya Büyükşehir Belediyesi Hekimhan ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan Güzelyurt’ta asfalt çalışmalarını tamamladı.

Güzelyurt mahallesinin ulaşım problemlerinin tamamını ortadan kaldıran Büyükşehir Belediyesi, mahallede toplam 7 kilometrelik asfalt çalışması yaptı.

Yollarımız pırıl pırıl oldu

Yapılan asfalt çalışmalarından son derece memnun olduklarını belirten Güzelyurtlular, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür ettiler. Güzelyurt’un bütün sokaklarının asfaltlandığını ifade eden vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyemiz son derece titiz bir çalışma yaparak yolumuzu yaptılar. Yollarımız pırıl pırıl oldu. Toz, çamur tarihe karıştı. Mahallemiz ismine yakışır bir hale geldi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Büyükşehir Belediyesi, Hekimhan ilçesinde daha önce de Girmana, Molla İbrahim, Yağca, Haydaroğlu ve Dumlu mahallelerinde toplam 8.5 kilometrelik asfalt çalışması yapmıştı.

Büyükşehir Belediyesi’nin altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde asfaltlama çalışmalarına devam edeceği belirtildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ