19.07.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Hizmet-İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Geleri ,Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i ziyaret etti

Hizmet-İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Geleri ,Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i ziyaret etti

HİZMET-İŞ SENDİKASI ŞUBE BAŞKANI GELERİ, BAŞKAN GÜDER’İ ZİYARET ETTİ

Hizmet-İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Bünyamin Geleri ve sendika yönetimi, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i ziyaret etti. Güder, Battalgazi ilçesini katılımcı belediyecilik ilkesi doğrultusunda Malatya’nın değerleri ile yöneteceğini söyledi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e yeni görevinde başarı temennisinde bulunan Hizmet-İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Bünyamin Geleri, Başkan Güder’in hayırlı hizmetler yapacağına inandığını belirterek, “Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e hayırlı olsun ziyaretine geldik. Yönetim Kurulu ve temsilci arkadaşlarla beraber kendisine hayırlı, uğurlu olsun diyoruz. İnşallah Rabbim bu görevde çok üstün başarılarla Battalgazi’ye hizmetinde yardımcı olur. Allah tekrar hayırlı etsin. Tabi biz Hizmet Sendikası olarak Hak-İş olarak Malatya’da yaklaşık 30 yıldır hizmet vermekteyiz. Hak-İş olarak yaklaşık 9 bine yakın üyemizle tüm kamu kurumlarında ve belediyelerde örgütlü sendikayız. Dolayısı ile Battalgazi’de de örgütlü sendikayız. Bu anlamda Sayın Başkanımızın hem çalışanlarımız yönünden, hak ve hukuk noktasında, devamlı ikili diyaloglar içerisinde güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ise, Battalgazi ilçesine en güzel hizmetleri yapma adına gayret göstereceklerini kaydederek, “Seçim arifesinde de başkanlarımızı ziyaret ettik. Başkanlarımız belki uzun süreçte, her daim haklının, hakkın, milli ve manevi duruş sergileyen, siyaset yapan kişilerin, şahısların hep yanında durdular, desteklerini verdiler. Ve bu süreçte bizlere de kurulduğumuz günden bu yana destekleri hep bizimle beraber oldu. Bu yönü ile kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah bizler de bundan sonra ki süreçte şuan Battalgazi Belediye Başkanı olarak yüzde 70’in üzerinde bir oy ile seçilmiş olduk. Herkese katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Battalgazi halkına şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bizler de halkımıza, STK’larımıza, Malatya’nın tüm bileşenlerine layık olma adına ekibimizle beraber elimizden gelen çabayı, gayreti sarf edeceğiz. Tek bayrak diyoruz, tek vatan diyoruz. Bunların gölgesinde yolumuza devam edeceğiz, ediyoruz da” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ