30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

iOS 10 Yüklemeyin Uyarısı Geldi!

iOS 10 Yüklemeyin Uyarısı Geldi!

Geçtiğimiz gün Apple, yeni işletim sistemi iOS 10‘u birçok mobil cihaz için indirmeye sundu. Güncelleme yayınladığından bu yana ne yazık ki hataların ardı kesilmedi. Şimdi de T-Mobile, Apple mobil cihazları kullananları uyardı.

iOS 10 Çıktı! İşte Tüm Özellikler!

iOS 10 sonunda Apple kullanıcıları için indirmeye sunuldu. Geçtiğimiz hafta düzenlenen iPhone 7…

T-Mobile sadece Amerika‘daki müşterilerini değil, tüm dünyadaki iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone SE kullanıcılarını uyardı. Firma bu cihazlara sahip kişilerin iOS 10 güncellemesini şimdilik es geçmelerini önerdi.

iOS 10 bağlantı problemine sebep oluyor

Bu cihazlar iOS 10’dan kaynaklanan bir hatadan ötürü internet bağlantılarını kaybedebiliyorlar ve birçok bağlantı problemi yaşıyorlar.  Olayın kaynağıysa T-Mobile resmi Twitter hesabı oldu. 

Sorunun 24 ile 48 saat arasında çözüleceği belirtilirken kullanıcıların ilgili cihazlara güncellemeyi yapmaması öneriliyor. Yüklenmesi durumda bağlantı özellikleri doğru bir şekilde çalışmayabiliyor.

Eğer iOS 10 yüzünden bağlantınız sürekli gidiyor ve geri gelmiyorsa, sorun çözülene kadar yapmanız gereken işlem oldukça can sıkıcı. Bağantıyı geri getirmek için cihazınızı yeniden başlatmanız gerekiyor. Yine giderse, yine aynı işlemin uygulanması gerekiyor.

:: iOS 10 hatalarıyla birlikte geldi. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/ios-10-yuklemeyin-uyarisi-geldi-75346

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar nesli dedi ki:

    Tebrikler

BİR YORUM YAZ