30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Logitech’ten Bütçe Dostu Oyuncu Ekipmanları

Logitech’ten Bütçe Dostu Oyuncu Ekipmanları

Bilmem fark ettiniz mi ama bugünlerde PC ekipmanlarına neredeyse topladığımız/satın aldığımız bilgisayarlar kadar para ödemeye başladık. Klavye, mouse ve kulaklık setinden oluşan ekipman setimiz bundan yıllar önce 100 lirayı geçmezken, şimdilerde binlerce lirayı bu ekipmanlara yatırıyoruz.

Elbette ekipman tercihlerinde yüksek bütçe ayırmak istemeyebiliyoruz. Logitech tarafından duyurulan Prodigy serisi de kalite ve uygun fiyatı ortak noktada buluşturmayı amaçlıyor. 

Orta segment olarak geçen Prodigy serisi size performans, kalite ve uygun fiyatı bir arada sunmayı amaçlıyor. “Ne kadar ucuz?” diye sorarsanız, cevabımız ürün başına 70 dolar diyebiliriz.

Logitech G213 Prodigy Klavye özellikleri ve fiyatı

Yine Logitech tarafından üretilen G810‘a oldukça benzeyen G213, fiyatı neredeyse yarı yarıya azaltıyor. Aynı minimal tasarıma sahip olan klavye, RGB ışıklandırma, medya tuşlarına sahip. Fiyatına göre hayli şık duran ürünün mekanik bir klavye olmadığını da ekleyelim.

Ürünün son derece rahat bir kullanım sunmayı amaçladığını belirten Logitech, G213 Prodigy‘nin fiyatını 70 dolar olarak belirledi.

Logitech G403 Prodigy Mouse özellikleri ve fiyatı

Açık konuşmak gerekirse Logitech Prodigy ürünleri içerisinde fiyat/performans olarak tek sırıtabilecek ürün G403 olabilir. Nedeniyse, Logitech’in hali hazırda birçok uygun bütçeli mouse modeli üretmiş olması. Tasarım çizgileri olarak son derece şık duran mouse’un en büyük özelliğini, Logitech’in üst seviye ürünlerinde kullanılan PMW3366 sensörü olarak tanımlayabiliriz.

Logitech 231 Prodigy kulaklık seti özellikleri ve fiyatı

Logitech’in Prodigy ürün ailesi kapsamında tanıttığı son şeyse G231 Prodigy Kulakık Seti oldu. Ses konusunda iddialı olan ürünün rahat kullanıma ve yeterli seviyede ses kalitesine sahip olması bekleniyor.

:: Logitech’in bütçe dostu ekipmanlarını nasıl buldunuz? 

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/logitech-prodigy-ozellikleri-ve-fiyati-75000

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ