17.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Malatya İnşaat Müteahhitler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara’da Temaslarda Bulundular

Malatya İnşaat Müteahhitler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara’da Temaslarda Bulundular

BASIN AÇIKLAMASI

 

MALATYA İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ OLARAK BAŞKANIMIZ MEHMET BÜLBÜLOĞLU VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE ANKARA’DA YAPTIĞIMIZ ZİYARETLERDE DERNEĞİMİZİN TANITIMI, ÇALIŞMALARI, MALATYA’MIZIN KENTSEL DÖNÜŞÜM İHTİYACI, ACİL DÖNÜŞTÜRÜLMESİ GEREKEN ALANLAR, RİSKLİ YAPI STOĞUMUZ, KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN HIZLANDIRILMASI İÇİN GEREKLİ ADIMLAR VE SEKTÖRDE YAŞADIĞIMIZ SIKINTILAR GÜNDEME GETİRİLMİŞTİR. İNŞAATLARDA ÇALIŞAN SURİYELİ İŞÇİLERİMİZİN DURUMLARI, ŞANTİYELERDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HUSUSU OLMAK ÜZERE BİRÇOK KONUDA DEĞERLENDİRMELER, İSTİŞARELER YAPILMIŞ VE ÜYELERİMİZİN TALEPLERİ İLETİLMİŞTİR.

 

BU KAPSAMDA ESKİ MALATYA VALİMİZ ŞU AN Kİ ANKARA VALİSİ SAYIN VASİP ŞAHİN, AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN AHMET ERDEM, KENTSEL DÖNÜŞÜM DAİRE BAŞKANI SAYIN MUSTAFA BAKIR VE DAHA BİRÇOK BÜROKRAT VE YÖNETİCİ ZİYARET EDİLMİŞTİR.

 

AYRICA DERNEĞİMİZİN BAĞLI BULUNDUĞU İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ KONFEDERASYONU(İMKON) GENEL BAŞKANIMIZ TAHİR TELLİOĞLU’NA ZİYARETTE BULUNARAK 2020 YILININ DEĞERLENDİRMESİNİ, 2021 YILI İÇİN KONFEDERASYONUMUZ ÇATISI ALTINDA SEKTÖRDE YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALAR GÖRÜŞÜLMÜŞTÜR. YAPTIĞIMIZ TOPLANTIDA GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE GAZİ MECLİSİMİZDE YAPILAN DEPREM KOMİSYONUNDA İMKON ADINA DİLE GETİRİLEN KONULARIN BAŞINDA GELEN İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ ODASI VEYA YASAL MESLEK ÖRGÜTÜ KURULMASININ GEREKLİLİKLERİ İSTİŞARE EDİLMİŞ, BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE SEKTÖRÜN DAHA İYİ TEMSİL EDİLMESİ VE DİSİPLİNİZE EDİLMESİ HUSUSLARINDA YOL HARİTAMIZ BELİRLENMİŞTİR.

 

YAPILAN ZİYARETLERİN VE GÜNDEME GETİRİLEN KONULARIN BAŞTA İNŞAAT SEKTÖRÜ OLMAK ÜZERE MALATYA’MIZA, ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ