30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Malatya’yı Türkiye Şampiyonasında en güzel şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz

Malatya’yı Türkiye Şampiyonasında en güzel şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz

YEŞİLYURT GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ ATLETİZM TAKIMI, MADALYALARI TOPLADI

“Türkiye Şampiyonasında Kentimizi Başarıyla Temsil Ettik”

Yeşilyurt Görme Engelliler Spor Kulüp Başkanı Şerif Büyükdaş, “ Türkiye Atletizm Şampiyonasına katılan sporcularımızın elde ettikleri başarılar göğsümüzün kabarmasına neden oldu. Malatya’yı Türkiye Şampiyonasında en güzel şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

“SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonun düzenlediği Atletizm Türkiye Şampiyonasında takım olarak çok güzel sonuçlar aldıklarını ifade eden Yeşilyurt Görme Engelliler Spor Kulüp Başkanı Şerif Büyükdaş, “ Sporcularımızdan Yusuf Çelik uzun atlama ile 100 metre koşuda altın madalya, Salih Karadeniz güllede altın madalya, disk atmada bronz, 15-17 Yaş grubunda ise Mikail Bal uzun atlamada gümüş madalya,gülle atmada gümüş madalya, Muhammed Dönmez uzun atlamada ve  100 metre koşuda gümüş madalya alarak Malatya’mızı en güzel şekilde temsil etmişlerdir. Çok sayıda madalya alarak tamamladığımız Türkiye Şampiyonasında kentimizi başarıyla temsil etmenin gururunu yaşamaktayız” dedi.

“BAŞARILI SONUÇLARDA MEHMET ÇINAR BAŞKANIMIZIN KATKISI BÜYÜKTÜR”

Yeşilyurt Görme Engelliler Spor Kulübünün katıldığı turnuvalarda elde ettiği başarılarda Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın verdiği desteklerin büyük katkısı olduğunu hatırlatan Kulüp Başkanı Büyükdaş, “ Yeşilyurt Belediye Başkanımızın kulübümüze ve sporcularımıza olan ilgi ve yakınlığı bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Başkanımızın turnuva öncesinde ve sonrasında bizleri araması ve başarı dileklerini paylaşması sporcularımızın güzel sonuçlar almalarına katkı sağlamıştır.31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Yeşilyurt Belediye Başkanlığına seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğumuz Mehmet Çınar Başkanımıza yeni görevinde üstün başarılar dilerken, kulübümüze verdiği destekten dolayı Yönetim Kurulu ve sporcularımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Başkanımızın destekleriyle bundan sonra katılacağımız turnuvalar ve şampiyonalarda daha güzel sonuçları alacağımıza yürekten inanıyoruz.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ