28.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, algı yönetimiyle siyasetin yönlendirilemeyeceğini vurguladı.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, algı yönetimiyle siyasetin yönlendirilemeyeceğini vurguladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, algı yönetimiyle siyasetin yönlendirilemeyeceğini vurguladı.

Fendoğlu, depremin üzerinden geçen 13 ayda devletin 11 ili ayağa kaldırmak için büyük çaba sarf ettiğini, eksikliklerin giderilmesi için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Kalıcı konutların tamamlanmasıyla vatandaşların mağduriyetlerinin giderileceğini ifade eden Fendoğlu, can kayıplarının telafisinin mümkün olmadığını ancak maddi kayıpların zamanla telafi edilebileceğini söyledi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er ve Yeşilyurt Belediye Başkanı  İlhan Geçit’e teşekkür eden Fendoğlu, seçim sonuçlarının Malatya halkının iradesini yansıttığını belirtti. Algı operasyonlarıyla siyasetin yönlendirilemeyeceğini ve sosyal medyanın gerçekleri yansıtmadığını vurgulayan Fendoğlu, MHP’nin kutup yıldızının Genel Başkan Devlet Bahçeli olduğunu ve onun çizdiği yolda yürüdüklerini ifade etti.

Fendoğlu, aday belirleme sürecinde farklı tercihler olsa da adayların netleşmesiyle birlikte MHP ve Cumhur İttifakı’nın adayları arkasında birleştiğini, bunun dışındaki söylemlerin partiyi bağlamadığını belirtti. Malatya’nın yeniden inşası için belediye başkanlarına tam destek vereceklerini ifade eden Fendoğlu, vatanı emanet eden şehitlere rahmet, gazilere şükranlarını sundu ve Gazze’deki Filistinli kardeşlerine zafer diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ