20.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Ne mutlu Türküm Diyene! Ne mutlu Ülkücü doğup Ülkücü ölene!…

Ne mutlu Türküm Diyene! Ne mutlu Ülkücü doğup Ülkücü ölene!…
12 Eylül askeri darbesi ile Türkiye’de çeşitli illerde tutuklanıp ceza evlerine atılan ülkücüler Mazlum iken Mağdur olmuş Mahpus olmuş Başı dik Alnı Ak Sevdası Hak Gül kokan Şehit ve İdam edilen Ülkücülerin ve Ailelerine Yardım Amaçlı Ahmet yesevi Yunus Emre Hacı Bektaş Veli ve Nice Türk _İslam büyüklerinin Yolunu Rahmetli Alparslan Türkeş’in çizgisini anlatmak MHP ve Ülkü Ocaklarına Siyasi ve Fikri destek için kurulmuş Anadolunun Saf ve Yiğit çocuklarına moral ve güç veren Çığlığın Adıdır Taş Medreseli Ülkücüler
Taş Medreseliler Türkün yürek sesidir İdealizmin Efsane Kahramanlarıdır
Ülkemizin yerli ve Milli erleridir Zindanı Hücreleri Medreseye çevirip Yusuf olarak dışarı çıkan Kara Eylünün kırdığı Ocaklarda yetişmiş Karanfillerdir
Milletin Milli refleksi inanç kaynağı varlık Garantisidir
Sayın Genel Başkan Naim Yanıkın deyimiyle “Biz siyaset yapmıyoruz, amacımız belli. Biz 12 Eylül sürecinde cezaevlerine atılan, işkence gören, sürgün gören, şehitlerimizi anmak, onların canlarını verdiği bu davayı yaşatmak, ailelerine sahip çıkmak, destek olmak, öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sunmak amacıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Vatan, millet uğruna canlarını vermiş ülkücülerin hatıralarını yaşatmak için çalışıyoruz.
Biz bir eylül sabahı, emperyalizmin emrindeki, Allah’tan 
korkmazlar, bir kabus gibi üzerimize çöktüler, davamızı, geleceğimizi, hayallerimizi karartmaya kalktılar. Tek sevdaları vatan, millet, ezan, bayrak olan bir neslin ömrünü kararttılar. Bizleri Filistin askılarıyla, elektrik şoklarıyla, meydan dayaklarıyla, falakalarla, çarmıhlarla susturacaklarını sandılar ama bir şeyi unutmuşlardı; dava ve çile yola çıkarken kuşandığımız ana unsurlarımızdı. Ülkücüler; 12 Eylül’de darağaçlarını şehadet şerbetine ve cennete giden yola, zindanları taş medreselere çevirmiş, yürekleri vatan ve iman diye atan bir nesildi.
Dününü ve yönünü unutanlar şunu çok iyi bilsinler ki, bu dava büyük ve kutlu bir yoldur. Ne mutlu Türküm Diyene! Ne mutlu Ülkücü doğup Ülkücü ölene!
Varolsun Taşmedreseliler
Taş Medreseliler Genel Başkanı Naim Yanık
Taş Medrese Bursa İl temsilcisi Necati Çelik
Etik haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ