fbpx
18.04.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Pütürge’nin Nabzı! “Tek Umut, Tek Çare Mikail Sülük”

Pütürge’nin Nabzı! “Tek Umut, Tek Çare Mikail Sülük”

Sokağın nabzını tuttuğumuz röportajımızda vatandaş, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük’ü tek umut, tek çare, tek aday ve Pütürge’nin sorunlarını çözebilecek, Pütürge’yi hak ettiği yere ulaştırabilecek, Pütürge’ye en verimli yatırım ve projeleri yapabilecek, göç sorunu çözebilecek tek Başkan adayı olarak görüyor.

Pütürge’de en ideal Belediye Başkan adayı kim olur, Pütürge’de Mikail Sülük iyi bir aday mı, yeterli yatırımı yapacağına inanıyor musunuz, Mikail Sülük’ün Pütürge’nin sorunlarını çözebilecek mi sorunularını Pütürgeli vatandaşlara sorduk. Sokağın nabzını tuttuğumuz röportajda vatandaş, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük’ü tek umut, tek aday ve Pütürge’nin sorunlarını çözebilecek, Pütürge’yi hak ettiği yere ulaştırabilecek, Pütürge’ye en verimli yatırım ve projeleri yapabilecek, göç sorunu çözebilecek tek Başkan adayı olarak görüyor.

“EN İDEAL BAŞKAN MİKAİL SÜLÜK”

Sokağın nabzında Pütürgelilere en ideal başkan adayının kim olabileceğini sorduk. Bu soruyu sorduğumuz her vatandaş, Pütürge için en ideal adayın Mikail Sülük olduğunu ifade etti. Vatandaş mikrofonumuza yaptığı konuşmada, “Pütürge için en ideal aday Mikail Sülük’tür. Kendisi hem iş adamı hem siyasetçi ve Pütürge’yi de en iyi bilen kişi. Seçilmesi halinde bir çok işleri başaracağına ve Pütürge’ye hak ettiği hizmeti vereceğine yürekten inanıyorum. Pütürge’ye kendisi daha önce de hizmetler yaptı. 2 dönem İlçe Başkanlığı görevini yürüttü, ilçenin sorunlarına, sıkıntılarına vakıf, bu sorunları çözebilecek tek kişi olarak görüyoruz” ifadesini kullandı.

“PÜTÜRGE’NİN UMUDU MİKAİL SÜLÜK…”

Pütürge’de Mikail Sülük iyi bir aday mı sorusuna yanıt veren Vatandaş şunları dile getirdi, “Mikail Sülük elbette iyi bir aday. Kendisini iyi tanıyoruz. Her sorunumuzu çözebilecek güçte bir aday. Kendisi Pütürge sevdalısı, iyi bir iş adamı, iyi bir siyasetçi, iyi bir lider. Bizler Mikail Sülük’ü tek çare, tek umut olarak görüyoruz. Mikail Sülük, bu toprakların insanı, bizim bir değerimiz ve başkanlığa da en layık kişidir. Bundan öncekiler pek hizmet yapmadılar, ilçemiz hep göç verdi, istihdam yok, yatırım yok, çalışma yok, vatandaş perişan. Biz Mikail Sülük’ün tüm bu sorunların üstesinden geleceğine inanıyoruz. İlçemiz için, memleketimiz için hayırlı bir aday olur inşallah.”

“İLÇEMİZİ HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEK TEK İSİM”

Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük’ün Pütürge’ye yeterli yatırımı yapacağına inanıyor musunuz sorusuna yanıt veren Pütürgeli vatandaş, “Mikail Sülük, iş dünyasından gelen bir adam, iyi ve verimli yatırımları yapacağına inanıyoruz. Pütürge’ye yapacağı yatırımlarla ilçemiz hak ettiği yere gelecektir. Doğru yatırımlarla ilçemizin kalkınacağını ve halkın refah seviyesinin artacağına inanıyoruz. Kendisi Pütürge için adaylığı süresince ne yatırımlar yapacağını bir bir planladığı projeleri açıkladı. Umut ediyoruz ki kendini bu yatırımları yapsın ve Pütürge’miz yine o eski ihtişamlı ve güzel günlerine erişsin” sözlerine yer verdi.

“MİKAİL SÜLÜK’E GÜVENİYOR VE İNANIYORUZ”

Mikail Sülük Pütürge’nin sorunlarını, sıkıntılarını çözebilecek doğru bir aday mı sorusuna yanıt veren vatandaş şöyle konuştu, “Evet. Tüm bu sorunları çözebilecek en doğru adayın Mikail Sülük olduğuna inanıyoruz. Mikail Sülük ilçemizin her sorununa vakıf biri, her sorunun üstesinden gelebilecek bir isim. Bizim ilçe olarak en önemli sorunlarımız göç, istihdam, ulaşım ve bu sorunların üstesinden gelebilecek kişi de Mikail Sülük’tür, biz ona güveniyoruz ve inanıyoruz ki ilçemizi şaha kaldıracak. Baktığınız zaman görürsünüz ilçemiz her geçen gün nüfusu azalıyor, insanlar göç ediyor. Mahallelerimizde insan kalmadı, komşularımız bir bir göç ediyor. Çocuklarımız iş bulamıyor, köylerimizde ulaşım sorunları var. Biz bu sorunlarımızın çözülmesini ve Pütürge’nin o eski kalabalık halini görmek istiyoruz. İnşallah Mikail Sülük tüm bu sıkıntıları çözecektir. Ona güveniyoruz, ona inanıyoruz ve doğru bir aday olduğunu düşünüyoruz.”

(Videolu Röportajı indirmek için bağlantı linki: https://we.tl/t-8dYic6NtnI )

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ