fbpx
23.02.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Reisi Cumhurumuz @RT_Erdogan Duy Sesimizi… Malatyalı Seni Çok Seviyor Lakin …

Reisi Cumhurumuz @RT_Erdogan  Duy Sesimizi… Malatyalı Seni Çok Seviyor Lakin …

Malatyalı ve Malatyalıları AHMAK yerine koymayın lütfen , değişmesi gerekenler değişiyormuş gibi yapıp Değişmeyen TEK kişi siz olamazsınız.

Sizin değişmemeniz için birçok değerleri heder ederek MALATYA halkının aklıyla alay etmeniz MALATYA’nın bir bütünüyle değerlerine ve yapılan yapılacak olan güzel hizmetleri kendi şahsi kazanımlarınız için HEDER etmeniz içimizi sızlatıyor.

Malatyalı’nın suçu REİSİ sevmek olmamalı , Lütfen diyorum Bakın altını çizerek Lütfen diyorum yaptıklarınız bilerek yada bilmiyerek siyası akış gereği diyerek ,Malatya’nın geleceğini katletmesin.

Sizlere ayak bağı olmasın diye MALATYA’da Liderliğiniz siyasi patronluğunuzu kaybetmemek uğruna ; Akçadağ , Pütürge, Arapgir, Doğanyol , Darende ve diger ilçelerde adaylarınız halkın istediği aday değil de sizin tercihleriniz oldu. TABLO ortada

Malatyalı’nın sesine kulak verilmedi.

Siyasi patronluğunuz ve çıkarlarınızın devamı için , Reisi Cumhurumuza ve Genel Merkezi kandırarak yanıltarak Hırsınıza kurban ettiğiniz şeyler Malatya’nın kaybına sebep oluyor.

Malatyalılar olarak Malatya halkı olarak bu işlerinize isyan da etsek Halk olarak dur desekte durmuyorsunuz.

Durduramıyoruz .. sizleri .. her türlü sesimizi kesiyorsunuz ..

İçimizi yakıyor gönlümüzü sızlatıyorsunuz, Nasıl olsa bu halk bu insanlar RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ı çok seviyor , her şekilde biz ne yaparsak yapalım yinede AK PARTİ’ye bizim bu kadar entrika çıkar ilşkimize rağmen görseler de tepki gösterseler de bağırıp çağırsalar da yinede oy veriyorlar.

Biz niye yolumuzdan dönelim milletin dediğini yapalım sesine kulak veripte ciddiye alalım ki Tavrınız bizi yıldırdı.

Güzel insan çok kıymetli REİSİ CUMHURUMUZ umudumuz.

Sesimiz duy artık ..Biz Malatya ve Malatyalılar olarak bütün Malatyalıların bildiği RANT çetesinden kurtulmak istiyoruz ..

Yorulduk Ahvalimiz dermanımız mecalimiz azaldı.

Halka karşı Hakka karşı siyaset olmaz ,Bunlar bizi Evvel Allahla sonra sizinle kandırıyorlar.

Bütün sinir uçlarına kendi adamlarını yerleştirmişler, nasıl desem nasıl anlatsam ki yanlış anlaşılmadan Allah için size doğruları anlatabileyim.

Bazı STK ‘ların başındaki bunların adamı bazı STK ların %70 nde yine bunlar var sözde teşkilat değişti yine bunların adamı bazıları incinmesin diye yazmiyorum ekonomi alanında odalar sözde kabuk değişti yine bunların adamı kimse kırılmasın

Devlet kurumlarının başındakilerin %80 nin başında yine bunların adamı var içi size Allah’a vatanına ve milletine , bayrağına sevdalı insanlar ama onların da içi sızlıyor yüreği yanıyor .ses telleri kesildiği için seslerini sizlere duyuramıyorlar.

Sizin seni duymadığınız gibi bu millete kolu kanadı kırık boynu bükük yüreği yanık vaziyette zaman zaman zehir içip kan kussalar da kızılcık şerbeti diyip mahsun bir bekleyişte zaman zaman ŞER odaklarının bu mihmalde ki insanlara yanlış işler yaptırmak istemeye yeltenseler de buna meyil edip fırsat vermeseler de bir çıkmazda bir bunalımda olduklarını biliyoruz duyuyoruz

METÖ ( Menfaat Terör Örgütü ) bu devletin nimetlerinden yararlanıp tekrar kılıcını millete ve devlete çekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ