17.06.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Şaban Kaya Büyük Mustafa Paşa Mahallesi’nden Muhtar Adaylığını Açıkladı

Şaban Kaya Büyük Mustafa Paşa Mahallesi’nden  Muhtar Adaylığını Açıkladı

24 Mart 2019 yapılacak muhtarlık seçimlerinde BÜYÜK MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ muhtar adayı Şaban Kaya beyefendiyi ziyarete gittim.

Muhtar Adayımızla yaptığım kısa söyleyişi de bazı vaatlerini de  söylemeyi ihmal etmedi.

Şaban Kaya yaptığımız kısa sohbette şunları  ifade etti ;

Muhtar adayı olarak en başta mahalle sakinlerinin isteği üzerine muhtarlık adaylığımı açıklıyorum. En başta  muhtar adaylarının muhtarlık makamını bir hizmet makamı olarak görmeleri gerekmektedir. Mahalle sorunlarını belediyemiz ile arasında köprü olacak şekilde mahalle sorunlarını çözmesi gerektiğini düşünüyorum , sadece koltuk sevdası olarak ve sadece görüntü olarak muhtarlık makamını işgal etmesinin veballerin en büyüğü olarak düşünüyorum ,Muhtar olanların dürüst olması gerekir , yalanlarla yanlışlarla bir yere varılmayacağını öğrenmişlerdir. Bu zihniyette olanların neyin peşinde olduklarını biz biliyoruz .

Muhtar adaylarının elbette ki  bir siyasi görüşü vardır, ama muhtar olduktan sonra bütün vatandaşlarımıza eşit mesafede olacağımı belirtiyorum. Siyasi parti adına muhtarlık olmayacağını hala bilmeyen muhtarlar var sadece koltukta kalmak için muhtarlık yapılmaz, muhtarlar parti adına değil mahalle adına demokrasi adına hizmet adına Halk içerisinde Hak olma adına seçime girerler, Elbette ki Belediyelerimizle sürekli istişare halindeyiz , Mahallemizin sorunlarını gidermeye çalışıyorum.

Mahalle de gurur duyacakları bir muhtar olacağım. Mahallede çalışkan ve yetenekli öğrencilerimize belediyelerimizden, işadamlarımızdan ve hayırsever vatandaşlarımızdan  burs temin edeceğiz.

Mahallemiz de bulunan okullarımızın idaresiyle görüşüp ihtiyaç sahipleri çocuklarımızın kırtasiye ihtiyaçlarını sağlayacağım.

Mahallemiz de bulunan yaşlı ve ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımızı evlerine ziyarete gidip gıda ve yakacak yardımlarından faydalandıracağız.

Azalarımızla uyum içerisinde çalışacağız. Mahallemizin sorunları ile ilgili belediye başkanlarımızla istişare halinde olacağız. Mahallemizin sorunları çözüme kavuşuncaya kadar takipçisi olacağım. Şimdiye kadar bize gelen vatandaşlarımızın sorunlarını giderdim gidermeye devam edeceğim .Şimdiye kadar yapmış olduğum hizmetleri çekemeyen rakiplerimiz olacaktır ama yolumuzda hizmetimde asla vazgeçmeyeceğim ifadelerini kullandı .

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ