29.09.2022 - Malatya Siyaset Portalı

Türkiye Spor Yazarları Derneği Malatya Şubesi Kuruluyor

Türkiye Spor Yazarları Derneği Malatya Şubesi Kuruluyor

Türkiye Spor Yazarları Derneği kongresinde Malatya Şubesi kurulması için genel kurul oybirliğiyle karar aldı.
İstabnbul’da yapılan TSYD Tüzük tadilat kongresinde gerekli tüzük değişiklikleri kabul edildi. Genel kurulda 45 kongre üyesinin imzaladığı önerge ile Malatya TSYD Temsilciliğinin tüzükte öngörülen üye sayısına ulaştığı belirterek Malatya Temsilciliğinin Şube olması için karar alınması istendi.
Genel kurul tüm üyelerin oybirliğiyle Malatya Temsilciliğin TSYD Malatya Şubesi kurulması için onay verdi.
TSYD Malatya Temsilciliğinin kurulması kararının alınmasından sonra genel kurulda konuşan TSYD Malatya Temsilcisi Vahap Güner “TSYD Genel kurulunun almış olduğu oybirliği kararı beni heyecanlandırdı. Malatya Şubesini kurarak sizlerin verdiği güvene layık olmak için arkadaşlarımızla çalışacağız. TSYD Kapılarını Anadolu’ya ve Malatya’ya açan sayın Genel Başkanımız Oğuz Tongsir’e, TSYD Yönetim kuruluna, tüm TSYD Şubelerine ve TSYD üyelerine teşekkür ediyoruz. Malatya olarak bu kararınızla daha güçlü bir TSYD Şubesi olmak için çaba sarf edeceğiz” dedi.
TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir’de Malatya Temsilciliğinin Şube olmayı hak ettiğini belirterek, Anadolu’da yeni Şubeler açılması için çalışmaların süreceğini belirtti.
TSYD Malatya Temsilcisi Vahap Güner TSYD Şubesi için önce üyelerin bir toplantı yaparak geçici bir yönetim seçeceğini ardından da olağan kongre kararı alacağını bildirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:

Malatya Siyaset Haber

Malatya Siyaset Arenası