30.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Yeni Malatya Spor Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır başkanlığında toplandı.

Yeni Malatya Spor Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır başkanlığında  toplandı.

Yeni Malatya Spor Divan Kurulu Sn. Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Yeni Malatya Spor Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır başkanlığında 05 Ekim 2017 tarihinde toplandı.

3 saat süren toplantıda Yeni Malatya Spor yönetimi, divan kuruluna kulübün mali tabloları, alacak-verecekleri ile yerli ve yabancı transfer çalışmaları hakkında ayrıntılı bir brifing sundu. Mali durum ve transfer çalışmaları hakkında yapılan istişareler sonrası Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır, Yeni Malatya Spor yönetimine yaptıkları sunum ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek Yeni Malatya Spor'un Malatyamızın ortak sevdası ve ortak paydası olduğunu vurguladı.  Başkan Çakır şunları söyledi:

 “Gönlü, yüreği, duaları Yeni Malatya Spor ile olan dünyanın dört bir tarafındaki hemşerilerimize karşı ciddi sorumluluklarımız var. Bunun için Malatya’mızdaki tüm dinamiklerin Yeni Malatya Sporumuza sahip çıkması, elini taşın altına koyması büyük önem arz etmektedir. Bununla birlikte Yeni Malatya Spor Yönetimimizin de gerek saygıdeğer spor kamuoyumuzla, gerekse de kurum ve kuruluşlarımızla ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızla samimi, sağlıklı ve şeffaf bir ilişki içerisinde olması gerekmektedir. Zorlu bir lig bizleri bekliyor. Kulüp yönetimimizle, teknik heyetimizle, taraftarlarımızla ve bahse konu şehrimizin dinamikleri ile el ele, gönül gönüle verdiğimiz takdirde yakalanacaktır. Malatya’nın ve Malatya Spor’un hakettiği yer olan Süper Lig’de Yeni Malatya Spor’a başarılar diliyorum.”

Yeni Malatya Spor Başkanı Adil Gevrek ise yaptığı açıklamada; “Yeni Malatya Sporumuza hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Divan Kurulu Başkanımız Ahmet Çakır’ın şahsında tüm Divan Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi. Gevrek, bugüne kadar birçok badire atlattıklarını ve bütün bu badirelerin üstesinden elbirliği ile geldiklerini belirterek “Ben ekibimize, takımımıza, taraftarlarımıza hülasa tüm Malatya’mıza inanıyor ve güveniyorum. Yüreği Yeni Malatya Sporumuzla çarpan hemşehrilerimizin güvenine lâyık olmaya çalışacağız, yeter ki birliğimiz beraberliğimiz daim olsun” dedi.

 

YENİ MALATYA SPOR

DİVAN KURULU

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ