28.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Yeniden Refah Partisi’nden Yeni Malatyaspor’a Destek Sözü

Yeniden Refah Partisi’nden Yeni Malatyaspor’a Destek Sözü

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Yeni Malatyaspor’u ayağa kaldırmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Yıldırım, beraberinde ilçe belediye başkan adayları ve partili yöneticilerle birlikte Yeni Malatyaspor Tesislerini ziyaret ederek Başkan Adil Gevrek ve yönetimi ile bir araya geldi.

Ziyarette Yıldırım, şunları söyledi:

  • “Şehrimizin kulübü Yeni Malatyaspor’u ziyaret ettik. Başkan Adil Gevrek ve yönetim kuruluna misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.”
  • “Yeni Malatyaspor’u hep birlikte ayağa kaldıracağız. Deprem sonrası Yeni Malatya’yı kurarken ve planlarken, Yeni Malatyaspor’u asla ihmal edemeyiz.”
  • “Biz Malatya’yı enkaz içinde ayağa kaldırmaya talip olurken, Yeni Malatyaspor’un da ayağa kaldırılması gerektiğine inanıyoruz.”
  • “Yeni Malatyaspor’u siyaset üstü ve bu kentin zenginliği, birleştirici lokomotifi olarak görüyoruz.”
  • “Deprem bölgesi Malatya’ya mutlaka sporda ve futbolda destek verilmesi gerekiyor.”

Ziyaretin Önemi

Bu ziyaret, Yeniden Refah Partisi’nin Yeni Malatyaspor’a verdiği önemi gösteriyor. Yıldırım’ın sözleri, parti olarak Yeni Malatyaspor’u ayağa kaldırmak için gerekli desteği sağlayacaklarına dair bir güvence veriyor.

Deprem sonrası Malatya’nın yeniden inşası sırasında Yeni Malatyaspor’un da önemli bir rol oynayacağı düşünülüyor. Kulübün yeniden ayağa kalkması, şehrin moral ve motivasyonunu da yükseltecektir.

Ziyaretin Tepkileri

Ziyaret, Yeni Malatyaspor taraftarları ve Malatyalılar tarafından olumlu karşılandı. Taraftarlar, Yeniden Refah Partisi’nin Yeni Malatyaspor’a verdiği destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Sonuç

Yeniden Refah Partisi’nin Yeni Malatyaspor’a verdiği destek, Malatya’nın yeniden inşası sürecinde önemli bir rol oynayabilir. Kulübün yeniden ayağa kalkması, şehrin moral ve motivasyonunu da yükselterek Malatya’nın tekrar eski günlerine dönmesine katkıda bulunacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ