29.05.2024 - Malatya Siyaset Malatya Haberleri

Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit’ten Ramazan Bayramı Mesajı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit’ten Ramazan Bayramı Mesajı

Bayram; Birlik, Beraberlik ve Kardeşliktir

Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini vurguladı.

Geçit mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar, gönüller arasında köprüler kuran, yüreklerde coşku uyandıran, insanların kaynaşmasını ve buluşmasını sağlayan özel günlerdir. Ramazan Bayramı ise, Allah rızası için tutulan oruçların bu dünyadaki karşılığı, mükafatıdır.”

“Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak bir bayrama daha ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri böyle bir iklimden mahrum etmeyen Yüce Allah’a ne kadar şükretsek azdır.”

“Bayram, kırılan kalpleri onarmaya vesile olan bir helalleşme fırsatı, büyüklerimize hürmet, küçüklere sevgi gösterme zamanıdır. Milletimiz için birlik, beraberlik ve kardeşlik demek olan bayramlar, bizi biz yapan değerlerin bir bütünüdür.”

“Birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlarımızı en güzel şekilde değerlendirmeliyiz.”

“Bu vesileyle hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bu güzel bayramın bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini Yüce Rabbim’den niyaz ediyorum.”

Prof. Dr. İlhan Geçit

Yeşilyurt Belediye Başkanı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ